Orkla - Foods česko a Slovensko

29. 03. 2023

Studentům ČVUT náš nový sendvič Simply Fresh Paprichata zachutnal

Stále více mladých Čechů přestává jíst či omezuje maso – ať už z etických nebo zdravotních důvodů. V jarní limitované edici proto představujeme vegetariánský sendvič Paprichata. Rozhodli jsme se zároveň udělat malý test. Na jeden den jsme vyrazili mezi studenty pražského ČVUT a nabídli jim ochutnávku naši novinku a následně jsme se zeptali na jejich názor.

Studentům ČVUT náš nový sendvič Simply Fresh Paprichata zachutnal
Studentům ČVUT náš nový sendvič Simply Fresh Paprichata zachutnal

Zadání bylo jednoduché. Studenty jsme poprosili, aby veggie sendvič Paprichata ohodnotili známkami jako ve škole a přidali k tomu i podrobnější zpětnou vazbu ve formě dotazníku. Reakce byly velmi pozitivní, celkově jsme získali známku 2. Potěšilo nás, že více než 90 % studentů by si sendvič koupilo. 

Naši „hodnotitelé“ nejvíce ocenili chuť a složení veggie sendviče. „Kromě ledového salátu a sušených rajčat je v sendviči také naše Simply Fresh papriková pomazánka a pečivo s lněným semínkem si vyrábíme přímo v naší pekárně,“ vysvětluje Eliška Kosinová, produktová manažerka značky Simply Fresh.  

Veggie sendvič Paprichata je ideální jako lehká svačinka nebo večeře. Je vhodný nejen pro vegetariány, ale zkrátka pro všechny, kteří chtějí jíst méně masa. Najdete ho na většině čerpacích stanic, ve vybraných automatech, v síti prodejen Žabka nebo Pont.