Orkla - Foods česko a Slovensko

22. 07. 2022

Pikantní a praktické letní novinky od Vitany

Skvělé počasí, grilovací sezóna v plném proudu… ale vám dochází „grilovací“ fantazie. Co s tím? Vsaďte na nové chutě a vyzkoušejte například novou směs grilovacího koření Texas gril s kousky chilli nebo některou z omáček v praktických kapsičkových obalech. Ty jsou oproti dresinkům ve sklenici skladnější a velikostí tak akorát na jednu grilovačku, takže se vyhnete zbytkům a plýtvání jídlem.

Pikantní a praktické letní novinky od Vitany
Pikantní a praktické letní novinky od Vitany
Grilovací inspirace:

Texas gril
Nová kořenicí směs Texas gril s kousky chilli chipotle osloví grilovací nadšence se slabostí pro ostřejší chutě. Výborně se hodí na marinování vepřového steaku, žebírek, ale i do omáček. Díky většímu a výhodnějšímu balení nemusíte s kořením šetřit.


Česnekový dresink
Oblíbený česnekový dresink je naprostou grilovací klasikou. Skvěle se hodí k masovým specialitám, ale i do příloh ve formě salátů, k pečeným bramborám či kukuřici.


Francouzský dresink
Jako alternativu k tradičním chutím dresinků můžete vyzkoušet lahodný francouzský dresink s obsahem rajčat. Ten ozvláštní nejen váš oblíbený zeleninový salát, ale také kuřecí křídla.


Steaková omáčka pepřová
Další z chuťově výrazných omáček s pořádnou dávkou pepře, která by neměla chybět na žádné grilovačce. Můžete jí zalít steak nebo si ji vychutnat jen tak s pečenou přílohou.


Medová hořčice
Kombinaci sladkých i mírně štiplavých chutí pro změnu poskytne medová omáčka s hořčicí. Perfektně se hodí ke grilovaným klobáskám, párkům a všem druhům grilovaných mas.