Orkla - Foods česko a Slovensko

27. 02. 2024

Novinka: trvanlivé ochucené paštiky od Hamé

Masové paštiky s příchutěmi většina spotřebitelů zná jako chlazené produkty, které v lednici vydrží jen pár dnů.

Novinka: trvanlivé ochucené paštiky od Hamé
Novinka: trvanlivé ochucené paštiky od Hamé
My jsme ale nedávno přišli na trh se zbrusu novou řadou trvanlivých ochucených paštik, upravených sterilizací, které lze bez obav uchovávat při pokojové teplotě. A nabídli jsme hned pět zajímavých příchutí: brusinky, uzené maso, zelený pepř, mandle a bylinky.

„Ochucené paštiky jsou čím dál oblíbenější, a proto jsme přišli i s trvanlivou variantou, kterou lze bez obav vzít na několikadenní výlet či nakoupit domů do zásoby. Na rozdíl od chlazených produktů mají díky sterilizaci, kterou používaly už naše babičky, trvanlivost 36 měsíců a není třeba je uchovávat v lednici,“ vysvětluje produktová manažerka značky Hamé Alice Feixová.

Nové ochucené paštiky od Hamé jsou symfonií chutí. Jistě si mezi nimi najdete i vy tu svou oblíbenou. Co třeba paštika s brusinkami, sladkokyselá pochoutka pro milovníky ovocných chutí, která skvěle ladí s pečivem nebo toastem. Nebo paštika s mandlemi, která je lahodnou kombinací jemného masa a mandlí. Pokud jste milovníkem výraznějších chutí, pak vás jistě nadchne paštika se zeleným pepřem. Nemáte rádi experimenty? Zvolte klasickou masitou chuť uzeného masa. Paštika s bylinkami je oblíbenou variantou, která nikdy nezklame. Tato paštika je perfektní pro ty, kteří mají rádi tradiční a osvědčené recepty. 

Doporučená regálová cena je 41,90 Kč. Paštiky jsou k dostání ve většině obchodních řetězců i e-shopů s potravinami.