Orkla - Foods česko a Slovensko

31. 03. 2022

NATURLI‘– skvělá chuť bez kompromisů!

Nabídka pro české spotřebitele se rozrůstá o zcela nový segment rostlinných výrobků od naší sesterské společnosti z Dánska. Jedná se o naši nejdůležitější novinku letošního roku.

NATURLI‘– skvělá chuť bez kompromisů!
NATURLI‘– skvělá chuť bez kompromisů!

Zájem Čechů o produkty rostlinného původu neustále roste. Téměř 30 % z nich chce mít ve svém jídelníčku více rostlinných než živočišných výrobků. Hlavní motivací je provést zásadní změnu, a to životního stylu (cesta za zdravím), jídelníčku (obohacení o nové chutě) a postoje k udržitelnosti (péče o životní prostředí). 

Zaměřeno nejen na vegany

„Díky nabídce pokrmů na rostlinné bázi chceme oslovit více spotřebitelů. Minimálně vegany, flexitariány (cíleně omezují spotřebu masa) a spotřebitele, kteří chtějí vyzkoušet něco nového.

NATURLI‘ nabízí výborné řešení. Má produkty zaručující skvělou chuť, vůni i vzhled výsledného pokrmu. Prostě gurmánský zážitek,“ říká Šárka Grecu z oddělení marketingu. 

„V maloobchodě bude v nabídce nejen šest rostlinných variant oblíbených masových pokrmů - mleté, nugetky, řízek, falafel, klobásky a kuličky, ale také dvě pizzy s rostlinnou alternativou šunky či mletého masa a čtyři lahodné zmrzliny. Pro oblast food service máme připraveny tři položky - mleté, klobásky a burger.“ 

Rozjíždí to online…

V polovině února se první retailové výrobky značky NATURLI‘ již objevily v nabídce našeho e-shopu a v online supermarketu Rohlik.cz. Nyní je můžete koupit také na Košík.cz, v prodejnách Tesco, Billa a na tradičním trhu. 

 

Více o NATURLI´ www.naturli-foods.cz