Orkla - Foods česko a Slovensko

22. 10. 2021

Hotová jídla frčí

Značka Simply Fresh od srpna rozšiřuje nabídku chlazených hotových jídel o unikátní produktovou řadu jídel SOUS VIDE. Na novinky se mohou těšit také milovníci asijské kuchyně. Chlazená hotová jídla se těší nebývalé oblibě. Proto naše společnost, největší výrobce chlazených jídel v České republice, představuje další novinky k posílení své pozice na trhu.

Hotová jídla frčí
Nová hotová jídla Simply Fresh

Nový koncept Suis Vide

Unikátní novinkou je koncept chlazených hotových jídel Suis Vide. Receptury jsou připravované francouzskou kuchařskou metodou šetrného vaření ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou. Maso si díky ní zachovává intenzivní a šťavnatou chuť. V nabídce jsou tři varianty - Hovězí na rozmarýnu s černou čočkou, Kuřecí s rajčaty a bulgurovým salátem a Vepřové po Provensálsku s tarhoňou.

Více chutí Asie

Po roce od uvedení na trh se produktová řada chlazených hotových jídel s originálními asijskými příchutěmi rozrostla o tři novinky. Milovníci exotických chutí si nově mohou pochutnat na indické specialitě Tikka masala nebo specialitách thajské kuchyně Žluté kari a Sweet chilli, za jejichž recepturami stojí šéfkuchař restaurace YAM YAM. V nabídce Simply Fresh najdete nejoblíbenější jídla z menu této restaurace které si získaly oblibu zejména díky kvalitě, čerstvosti surovin a tradičních postupech přípravy.