Orkla - Foods česko a Slovensko

BAPA s.r.o.

Pracovník/ce na balícím a etiketovacím stroji pro dceř.spol.BAPA

Společnost Hamé je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin. Její tradice sahá k 20. letům minulého století a díky stabilnímu růstu se po roce 1989 dokázala vypracovat z malé konzervárenské dílny ve firmu středoevropského významu.
Od roku 2016 je Hamé součástí norské skupiny Orkla. V roce 2018 bylo rozhodnuto, že dojde k postupné integraci Hamé se sesterskou společností Vitana. Vzniká nová silná potravinářská společnost Orkla Foods Česko a Slovensko.

Pracovník/ce na balícím a etiketovacím stroji pro dceř. spol. BAPA Letohrad

Náplň práce :
- příprava balícího a etiketovacího stroje k provozu
- nastavení požadovaných parametrů a údajů (rychlost, datum spotřeby)
- v průběhu výroby provádí vizuální kontrolu vzhledu výrobků a úplnost náplní
- práce v turnusovém provozu

Požadujeme :
- schopnost práce v chladném prostředí
- práce s fyzickou zátěží
- zdravotní průkaz v potravinářství
- vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme :
- zázemí silné potravinářské společnosti
- flexibilní systém benefitů

Kontakt :
magdalena.foglova@bapa.cz

Zpracování osobních údajů

Společnost VITANA, a.s., se sídlem Mělnická 133, 277 32 Byšice, IČO: 148 03 691, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 605 („Správce“) a společnost HAMÉ s.r.o., se sídlem Kunovice, Na Drahách 814, PSČ 686 04, IČO: 28213556, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 63439 („Správce“) zpracovává osobní údaje fyzických osob, které se u Správce uchází o zaměstnání.

Více o osobních údajích

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

t('close')?>