Orkla - Foods česko a Slovensko

Vitana a.s.

Strojař/ka pro obsluhu výrobní linky

Vitana, a.s. je moderní potravinářská společnost působící na českém trhu téměř 100 let. Od roku 2013 jsme součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu, naše portfolio tvoří více než 300 druhů produktů. V současné době zaměstnáváme zhruba 600 zaměstnanců.

Požadavky na kandidáta

  • výuční list
  • praxe s obsluhou výrobní linky výhodou
  • manuální zručnost
  • průkaz VZV výhodou
  • spolehlivost
  • pečlivost

Pracovní náplň

  • manuální práce v potravinářské výrobě

Nabízíme

  • zajímavá práce v moderně vybavené provozovně
  • práce ve dvousměnném provozu
  • závodní stravování
  • údržba a praní pracovních oděvů podle kolektivní smlouvy (rekreace, dotace ze SF)
  • možnost získat 1 týden pracovního volna navíc

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: jaroslav.rizek@vitana.cz.

Zpracování osobních údajů

Společnost VITANA, a.s., se sídlem Mělnická 133, 277 32 Byšice, IČO: 148 03 691, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 605 („Správce“) a společnost HAMÉ s.r.o., se sídlem Kunovice, Na Drahách 814, PSČ 686 04, IČO: 28213556, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 63439 („Správce“) zpracovává osobní údaje fyzických osob, které se u Správce uchází o zaměstnání.

Více o osobních údajích

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

t('close')?>