Orkla - Foods česko a Slovensko

AGRIMEX Vestec a.s.

Operátor/ka výrobní technologie

Společnost AGRIMEX Vestec a.s. byla založena v roce 1995 a v roce 2017 se stala součástí koncernu Hamé a. s. Již od prvopočátku se zabývá zpracováním, výrobou a obchodem se zmrazenými potravinami, zejména zeleninou, zeleninovými směsmi a ovocem. Produkty jsou určeny jak pro retailový trh, tak i pro segment gastronomie.

Požadavky na kandidáta

  • vyučen
  • potravinářský obor vítán
  • znalost MS Office

Pracovní náplň

  • obsluha výrobní linky
  • zajištění chodu linky, nastavení stroje
  • doplňování materiálu
  • kontrola kvality vyrobených produktů
  • organizace manipulačních dělníků
  • třísměnný provoz

Nabízíme

  • zázemí silné potravinářské společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení

Zpracování osobních údajů

Společnost VITANA, a.s., se sídlem Mělnická 133, 277 32 Byšice, IČO: 148 03 691, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 605 („Správce“) a společnost HAMÉ s.r.o., se sídlem Kunovice, Na Drahách 814, PSČ 686 04, IČO: 28213556, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 63439 („Správce“) zpracovává osobní údaje fyzických osob, které se u Správce uchází o zaměstnání.

Více o osobních údajích

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

t('close')?>