Orkla - Foods česko a Slovensko

Vitana a.s.

Elektrikář – seřizovač pro balící stroje a zařízení

Vitana, a.s. je moderní potravinářská společnost působící na českém trhu téměř 100 let. Od roku 2013 jsme součástí norského nadnárodního koncernu Orkla. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu, naše portfolio tvoří více než 300 druhů produktů. V současné době zaměstnáváme zhruba 600 zaměstnanců.

Požadavky na kandidáta

  • vzdělání v oboru elektro
  • znalost vyhlášky č.50/78 Sb. §6
  • praxe v údržbě
  • samostatnost
  • zručnost
  • časová
  • flexibilita t
  • vůrčí a aktivní přístup při řešení problému
  • práce v třísměnném provozu

Pracovní náplň

  • Oprava a seřízení výrobních zařízení a elektrozařízení
  • preventivní údržba
  • drobné opravy
  • zavádění nové technologie a techniky

Nabízíme

  • Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu.
  • Vzájemně si poskytujeme podporu, jde nám o kvalitu i dobré jméno našich produktů.
  • Máme moderně vybavenou výrobu.
  • Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, proto nabízíme pravidelná školení.
  • Máme systém zaměstnaneckých benefitů: Dotované závodní stravování, pracovní oblečení a jeho údržba, příspěvky ze sociálního fondu, po 1 roce 5 dní volna navíc dle KS, rekreační zařízení na horách, odměny za životní a pracovní jubilea, dětské školní příspěvky, Multisport karta, hrazené očkování proti chřipce, výhodné mobilní hlasové a datové služby pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici neváhejte zaslat Váš životopis na adresu hana.justova@vitana.cz.

Zpracování osobních údajů

Společnost VITANA, a.s., se sídlem Mělnická 133, 277 32 Byšice, IČO: 148 03 691, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 605 („Správce“) a společnost HAMÉ s.r.o., se sídlem Kunovice, Na Drahách 814, PSČ 686 04, IČO: 28213556, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 63439 („Správce“) zpracovává osobní údaje fyzických osob, které se u Správce uchází o zaměstnání.

Více o osobních údajích

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

t('close')?>