Orkla - Foods česko a Slovensko

AGRIMEX Vestec a.s.

Key Account Manager

Požadavky na kandidáta

  • Úspěšným se u nás stanete, pokud jste obchodník tělem i duší.
  • Je důležité jít do toho po hlavě (ale ne bezhlavě) a umět si to spočítat.
  • Jako správný KAM musíte být diplomat s komunikačním a vyjednávacím umem.
  • Dalším významným plus je flexibilita, kreativita a spolehlivost.
  • Také u nás aktivně využijete řidičský průkaz a znalosti Excelu.
  • English is also important if you want to survive meetings with our clients.
  • Velmi také uvítáme zkušenost z oblasti FMCG, u seniorních kandidátů je znalost "Modern Market" trhu nutností.

Pracovní náplň

  • Jakožto nejdůležitější spojka s klíčovými zákazníky budete mít bohaté pracovní vyžití:
  • Budete vystupovat jako reprezentant u klíčových zákazníků z „Modern Market“ segmentu, a to v souladu se strategií a cíli naší společnosti.
  • Budete mít na starosti veškeré prodejní činnosti směřující k těmto zákazníkům.
  • Se svěřenými klienty budete vyjednávat podmínky spolupráce, a to jak roční smlouvy, tak podmínky pro různé akce.
  • Další nedílnou součástí je příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit v rámci celé České republiky.
  • S tím vším se pojí zodpovědnost za prodeje, rozvoj a posilování podílu společnosti u zákazníků

Nabízíme

Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu. Táhneme tu za jeden provaz, jde nám o obchod, vzájemně si poskytujeme podporu. Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, takže nabízíme pravidelné školení i možnost profesního růstu. Máme systém benefitů včetně týdne dovolené navíc po roce práce u nás. Kromě radosti z dobře odvedené práce na Vás také bude čekat motivační bonusový systém.

Těšíme se na Váš životopis a na případnou spolupráci! Svůj životopis můžete zasat také na kariera@vitana.cz, nebo veronika.vackova@vitana.cz.

Zpracování osobních údajů

Společnost VITANA, a.s., se sídlem Mělnická 133, 277 32 Byšice, IČO: 148 03 691, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 605 („Správce“) a společnost HAMÉ s.r.o., se sídlem Kunovice, Na Drahách 814, PSČ 686 04, IČO: 28213556, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 63439 („Správce“) zpracovává osobní údaje fyzických osob, které se u Správce uchází o zaměstnání.

Více o osobních údajích

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

t('close')?>